O Nás

Máte rádi přírodu, vůni lesa a jehličí? Vytvořili jsme místo uprostřed toho všeho, které má nezapomenutelnou atmosféru a energii. Tady si odpočinete, naberete síly, zpomalíte a jen si budete užívat sílu přítomného okamžiku.

Představujeme Vám s hrdostí a láskou CHATU MEZI SMRKY.

Těšíme se na Vás.

ROK 2021

Pohoda mezi smrky

Naše chata se nachází pod Lysou horou v těsné blízkosti ski areálu Malenovice. Obec Malenovice je nádherná podhorská vesnička se spoustou různorodých aktivit, např. pěší túry do okolí, cyklistika, v zimě samozřejmě lyže a běžky. Lesy zde jsou plné hub, borůvek, ostružin a dalšího přírodního bohatství.

Po procházce se můžete vyhřát ve finské sauně a dopřát si aroma v podobě vonných olejů, nebo si jen odpočinout s knížkou v ruce na lehátku v našem wellness s výhledem do lesa. Na prostorné dřevěné terase na Vás čeká vířivá vana s teplou vodou, barevným osvětlením a mnoha možnostmi masážních trysek. Je jen na Vás, jak si pobyt užijete!

Design chaty byl vytvořen předním jihomoravským designérem panem Jakubem Olejníkem, MOOI.INTERIOR. Naše požadavky – dřevo, kámen, les – využil dle představ. Vše se povedlo na jedničku!

Věříme, že se u nás budete cítit moc dobře a bude se Vám tady líbit.